TJ Sokol Dlouhá Loučka, z.s. se podařilo realizovat v měsících srpen/září 2021 výstavbu dětského hřiště v hodnotě 22 000 Kč, které má za cíl zpříjemnit rodičům a dětem návštěvu našeho fotbalového areálu . Na jaře příštího roku plánujeme hřiště doplnit o podsyp z kačírku a dále také o posezení jak pro děti, tak i rodiče .Tímto bychom moc a moc rádi poděkovali Česká spořitelna a Nadace Via za poskytnutou finanční podporu 10 000 Kč, která nám byla v rámci grantového programu #silnějšíregion v měsíci červenec udělena a bez které by se vybudování dětského hřiště nerealizovalo. V neposlední řadě patří největší dík hráčům a fandům TJ Sokol Dlouhá Loučka, z.s., kteří obětovali svůj čas a přispěli k tomu, že náš areál je zase o něco útulnější .